Yazar : admin
Çocuklarla Evlilik : Al Bundy Hayranları Buraya !

Nostaljik diziler ve filmler üzerinde konuşup Çocuklarla Evlilik dizisinden ve kahramanımız Al Bundy’ den bahsetmemek olmaz diye düşündük.

Chicago’da yaşayan ve ayakkabı satıcısı bir baba (Al Bundy) ile tuhaf aile bireylerinden oluşan alt tabakadan bir aile, Bundy’ lerin sit-com tarzındaki komik hikayeleri, yıllar boyunca evde uyuyanları uyandırmamak için kendimizi zor tuttuğumuz anlar yaşattı bizlere.

Zamanın bir çok genç delikanlısı, evin asi genç kızı sarışın Kelly’ ye platonik bir aşk beslerken, kendi yaşıtları olan, Kelly’ nin erkek kardeşi Bud ile özdeşleştirdi kendisini. Özellikle kızlar konusunda yaşadıkları talihsizlikler bakımından.

Sürekli saçlarını yaptıran, asla ve asla yemek yapmayan, sürekli para harcayan ve para için her şeyi yapabilecek bir karaktere sahip olan anne Peg (Peggy) ise hepimizin neşeli zaman geçirmesine ortak olmuştur.

Hepimizin hafızalarına kazınan müthiş giriş sahnesi ve halen hatırladığımız müziği ile işte karşınızda Çocuklarla Evlilik:

 

 

zvr
Bu yazıyı değerlendirin

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Yorumlar

  1. comments user

    Kemal

    Başlarda Sırf Kelly için izliyordum diziyi cazibeli ve güzeldi. Ama sonradan gülmekten öldüğümü fark edince bırakamadım . Peg in “Al” diye seslenmesi hala kulaklarımda . Ha bir de müziğini hiç unutamam

    Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir